0(216) 4 999 222
Sosyal Medya Hesaplarımız

wuppertal

WUPPERTAL YANGINA DAYANIKLI ÇELIK KASA
Wuppertal Açıklama

Yüksek güvenlikli ve yangına dayanıklı çelik kasalar bütün dünyada enfazla tercih edilen ve güvenilir çelik para kasaları dır. Bu tür çelik nakit kasaları fiyatlarına göre kasalar hem yangına, hem de hırsızlığa karşı tam koruma verici çelik kasalar dır. Dünya da hırsızlığa karşı dayanıklığını belirleyen standart EN 1143 standardıdır .Bu standart kendi içinde güvenlik sınıflarına ayrılmıştır.(Grade 1- Grade 6).

Avrupa Birliği ülkelerinde sigorta şirketleri çelik kasa sigortası yaparken, bu sertifikalara sahip çelik kasaları, ait oldukları güvenlik sınıfına göre belirlenmiş limitlerle sigortalarlar. çelik nakit kasası seçimi yaparken, ihtiyacımızı ve güvenlik risklerimizi karşılayıp karşılamadığını bilmenin en kati ve güvenli yolu, uluslararası standartlara göre testlerden geçmiş sertifikalı bir kasa satın almaktır.

Çelik nakit kasaları hırsızlığa ve yangına dayanıklı, güvenlik derecesi ve risk parametreleri uluslararası standartlara göre belirlenmiş, tam güvenlik sağlayan sertifikalı çelik kasalardır.

Wuppertal pdf