0(216) 4 999 222
Sosyal Medya Hesaplarımız

KURUMSAL

Anasayfa » KURUMSAL
KURUMSAL

NamiSafe Dünyada önde gelen güvenlik ekipmanları ve markaların distribütörlüğünü yapmaktadır. Ve 25 yıldır Avrupa ve Asya da bu türden en büyük Şirketlerden biridir.
Ticari faaliyetlerimizin başlangıcından itibaren ürünlerimizin kalitesine ve işlevselliğine özel dikkat gösterdik.
Başta Almanya ve Güney kore olmak üzere Avrupa ve Asya da ki Ticaret ortaklarımız ile uzun soluklu işbirlikleri gerçekleştirdik.
Güney Korelilerin becerileri ve pratik yaklaşımı ile mutlak Alman hassasiyetini ve ayrıntılara olan özeni birleştirdik.
Bu şekilde Türkiye pazarında çok daha güzel deneyimler elde ettik ve kalitesi Ulusal rekabet seviyesini aşan standartlara ulaştık.
Değerli eşyaların etkin bir şekilde korunmasını garanti eden geniş bir yelpazede en kaliteli çelik kasalar ve kapılar sunuyoruz.
NamiSafe ailesinin ana hedeflerinden biri müşterilerinin güvenlik ihtiyaçlarını sürekli olarak karşılamak, çelik kasa ve aksesuarlarını müşterilerin ihtiyaçlarına göre uyarlamaktır.
Bu nedenle çelik kasa çözümlerimiz Bireysel Müşterilere, Şirketlere, Bankalara ve Kurumlara yöneliktir.
Çelik kasalarımızın estetik tasarımına büyük önem veriyoruz ve sonuç olarak Ahşap, Cam ve Metal aksesuarlara ve çok çeşitli Ral renklerine sahip ürünler sunabiliyoruz.
Ürün yelpazemiz Euro standartlarına uygun hem Özel hem de Ticari kullanım için her ebat ve güvenlik düzeyinde test edilmiş ve sertifikalı kasalar içermektedir.
Tıpkı Dünyadaki ellibinin üzerinde memnun müşterimizin bugüne kadar keşfettiği gibi yenilikçi fikirlerin ve uzmanlığımızın kombinasyonu gerçekten güvenebileceğiniz bir unsurdur. Sadece bir çelik kasa sunmuyoruz. Aslında bir güvenlik hizmeti sunuyoruz.
İmkânsız diye bir şey yok sadece zaman gereklidir.
Şirketimizin sloganı gerçekten yaşayan ve nefes alan bir slogandır.