0(216) 4 999 222
Sosyal Medya Hesaplarımız

luxury safe

Anasayfa » luxury safe

Lüks seri çelik kasalar kişiye göre dizayn edilebilen dış renginden iç ahşap tercihine kadar kişiye özel lüks çelik kasalardır.

Bu çelik kasalar yaşantısına özen gösteren düzenli ve attığı adımı önceden hesaplayan planlı yaşayanlar için idealdir. Kasaların iç dizaynı ihtiyacınız olacak biçimde tasarlanacağı için planlarınızın aksamasına izin vermez.

Lüks çelik kasalar iç ve dış dizayna önem verdiği gibi güvenliğide ön planda tutmuştur. Avrupa güvenlik sertifikasyon merkezi tarafından verilen European LPC, APSAD ve VDS Class IV güvenlik sertifikalarına sahiptir. Bu sertifikalar lüks kasaları daha da tercih sebebi yapıyor. Lüks kasalar avrupa’da güvenlik seviyesine göre 375.000 Euro’yada kadar sigorta değerlerine sahiptirler. Yaşamımızda tükettiğimiz bir çok eşyayı alırken bile yaşam tarzımıza ve bize uygun olanları tercih ediyoruz, kasalar bu konuda biraz geride kalıyordu dolap içi kullanım tercihi yaptığımız için iç ve dış dizaynında çok bir beklentimiz olmuyordu.

Lüks kasalar Alman güvenliği ve işçiliği ile başlayıp üstünde kullanılan 24 k  altın kaplama, içinde kullanılan masif ağaç kaplama birleşince bakış açınızı tamam iyle değiştirecek konumda bulunuyor. İç dizayn olarak Watch winder ve silah bölmesi opsiyonel olarak konumlandırılabilir bu kasalarda Swiss Kubik marka watch winder kullanımını tercih ediyoruz ya da müşterimizin isteğine göre diğer markaları da tercih ettiğimiz oluyor. Zengin renk seçeneği doğal ahşap ile birleştiğinde ortaya çıkanları tarif etmek mümkün olmayacak

Kişiselleştirilmiş mücevher koleksiyonunuzun tasarım ve aksesuarlarına ilham kaynağı arıyorsanız, fotoğraf galerimiz size yardımcı olabilir. Zaten kendi fikirleriniz varsa, kendi kasanızı tasarlamak için sizinle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz. Lüks kasalar müşterilerimizin salonları ve giyinme odalarında en şık şekilde yerlerini almaya devam ediyor. Sizleri de bekliyoruz.

İçerik bulunamadı.