0(216) 4 999 222
Sosyal Medya Hesaplarımız
NAMİSAFE S 838 EV TİPİ KASA
NAMİSAFE S 838 EV TİPİ KASA ÖLÇÜLERİ
DIŞ ÖLÇÜLER
Yükseklik Genişlik Derinlik
380 mm 400 mm 320 mm
İÇ ÖLÇÜLER
Yükseklik Genişlik Derinlik
363 mm 388 mm 245 mm
DİĞER DETAYLAR
Ağırlık Hacim
58 kg 36 lt
NAMİSAFE S 838 EV TİPİ KASA AÇIKLAMA

Bu tür şifreli çelik para kasalarımızın farklı montaj yerleri mevcuttur. Bunlardan biri zemine diğeri ise duvara maontaj yapılacak şekilde dir. Bu montaj sistemi ile zeminden kaldırılıp taşınmaya ve kasaya yapılacak izinsiz müdahaleyi ortadan kaldırır.

İhtiyacınıza en uygun model ve özellikleri belirlemek, doğru çelik kasa seçimi yapabilmek için, lütfen uzman kadromuzdan yardım talep ediniz. Para kasası genelde evde gardorapların içerisine monte edilir. Kasa içerisinden duvara çelik vidalarla bağlanır. Güvenli kasalar, güvenlik para kasaları haline gelir.

NAMİSAFE ÇELİK KASA S 838 EV TİPİ ÖZELLİKLERİ

Hırsızlıklardan ve çalınmalardan korunmak için kasa kapısı özel çelik malzemeden imal edilmiştir. (kasa kapı çelik kalınlığı 13 mm  ve kasa duvar kalınlığı 4mm dir). Özel Menteşe, Matkaplara dayanan özelçelik levha. Herhangi bir saldırılara karşı içeriden kilidin kendini bloke edebilme özelliği (Herhangi bir delme teşebbüsünde içerideki tuzak kurulur ve açılamaz hale gelir). Dışarıdan menteşelere gelecek bi saldırıya karşı içeriden sabit menteşelerle tam koruma sağlanır. Dışarıdaki menteşeler kesilse dahi kapının açılması mümkün olmaz. Aşağı yukarı ayarlı raflar.

NAMİSAFE S 838 EV TİPİ KASA PDF
NAMİSAFE S 838 EV TİPİ KASA VİDEO