0(216) 4 999 222
Sosyal Medya Hesaplarımız

SİS 100

Yangın Sertifikalı Kasa İçinde Çelik Kasa SİS 100
Yangın Sertifikalı Kasa İçinde Çelik Kasa ÖLÇÜLERİ
DIŞ ÖLÇÜLER
Yükseklik Genişlik Derinlik
1066 mm 585 mm 507 mm
İÇ ÖLÇÜLER
Yükseklik Genişlik Derinlik
833 mm 426 mm 346 mm
DİĞER DETAYLAR
Ağırlık Hacim
210 kg 122 lt

 

Yangın Sertifikalı Kasa İçinde Çelik Kasa Özellikleri
  • Kasa içerisinde ayrı olarak bir kasa daha vardır.2 saat boyunca Yangına Karşı Tam Koruma Sağlar.(Kağıt Bozulma Sıcaklığı)
  • 3 sabit Caydırıcı Kilitleme Milleri Kilitlenebilir Çekmece ve ayarlanabilir Raf özelliği ile kullanım rahatlığı sağlar.
  •  Kolay Hereket Edebilmesi Amacıyla Tekerlikli Kullanabilme Seçeneği. 
Kilit Seçenekleri

ES- Elektronik Şifreli Kilit, Mekanik anahtar)

Sertifikalar

KSG 4500 2 saat tam koruma sertifikası
NT Fire 017 – 120 Paper NT Fire 017 – 120 Kağıt sertifikası
UL 72 CLASS 350 – 1 hr UL 72 SINIF 350 – 2 saat
GOST
IBS

Yangın Sertifikalı Kasa İçinde Çelik Kasa SİS 100

Yangına Dayanıklı Kasa İçinde Çelik Kasa SİS 100

Yangın anında, yanmaz bir çelik kasanız yoksa. Fabrikalarda, İlaç Depolarında, Bankalarda, Belediyelerde, Mimarlık Bürolarında ya da Ofisinizde, Çekmece ya da Dosya Dolabı içine koyduğunuz bütün Evraklarınızı düşünün.

Onların yerini ne alabilir? Sadece biri için Para ve Zaman. Buna Ek olarak bazılarının yeri Doldurulamayacak Değerli Eşyalar. Çocukluğunuza ait Aile Resimleri ne olacak? Öyleyse, Yangına Dayanıklı Kasa, Önemli Evraklarınızın Asla Yok olmayacağını size Garanti Edebilir.

Unutmayın, bütün kasalar yangına dayanıklı değildir, kasanın yangın derecesinden emin olun ve mutlaka kontrol edin.
Örneğin Yangın Kasaları 1 – 2 ya da 3 saat Yangına Dayanıklı olabilir. 2 saat Yangına Dayanıklı Çelik Kasa, gerçek bir yangın esnasında 2 saat Yangın süresince Çelik Kasanın İç Sıcaklığının Evrakları yok edecek seviyeye ulaşmayacağını gösterir.

Buna ilave olarak, Yangını Söndürmek için kullanılacak suyun da Yanmaz Çelik Kasanın içerisine girmeyeceğini belirtir. Yangına Dayanıklı Çelik Kasa eşyalarınızı hem Yangından hem de Sudan koruyacaktır.

Evrak Saklaması için Yangına Dayanıklı Çelik Kasalar
Pasaport, Doğum Belgesi, Ehliyet hatta fotoğraflarınız güvende koruncağı bir sıcaklık değeri vardır. Bu değer 150 Derecenin. 150 Derecenin üstündeki değerlerde önemli Evraklarınız geri dönüşü olmayacak şekilde zarar görecektir. Değerli Evraklarınızı Yangından korumak için Yangına Dayanıklı Çelik Kasalar için saklamak gerekmektedir. Yangın Kasaları içindeki Evraklarınız Güvende olacaktır.

Herhangi bir yangın sonrası normal bir çelik kasa içindeki değerli Kağıt, Evrak, Dosya, Nakit vs gibi değerleriniz yanar ya da zarar görür. Yanmaz Kasalar ayrı özel standartlarda Üretim gerektirir ve bu özellikleri Mutlaka Tescil edilmelidir.

Uluslararası NT 017 Fire sertifikası ile Yangına Dayanıklılığı Garanti Altına alınmıştır. İçinden Montaj yapılarak sabitlenir ve kapağı açılmadan kesinlikle yerinden sökülüp götürülemez. Geniş İç Hacmi ile Sadece Nakit Para, Mücevher, Silah gibi Eşyalar değil, Tapu, Sözleşme, Kontrat vs gibi A4 boyutundaki Evrak ve Dosyalar da Güvenle saklanabilir.

Ev ve İşyeri için Geniş bir İç Hacim Sunar. Nakit, Mücevher, Takı, Çek Senet, gibi değerlerin yanında, Sözleşme, Tapu, Kontrat, Pasaport vs. gibi Evraklar için Klasör Saklamaya Uygundur.

Yangına Dayanıklı Çelik Kasa SİS 100 Kasa içinde Kasa PDF
Yangına Dayanıklı Çelik Kasa SİS 100 Kasa içinde Kasa VİDEO