0(216) 4 999 222
Sosyal Medya Hesaplarımız

SBE 06

GRADE SERTİFİKALI SBE 06
GRADE SERTİFİKALI SBE 06 ÖLÇÜLERİ
DIŞ ÖLÇÜLER
Yükseklik Genişlik Derinlik
1504 mm 710 mm 741 mm
İÇ ÖLÇÜLER
Yükseklik Genişlik Derinlik
1361 mm 565 mm 544 mm
DİĞER DETAYLAR
Ağırlık Hacim
1000 kg 402 lt

En İyi, En Yeni, En Yüksek Güvenlikli Çalik Kasa

GRADE SERTİFİKALI SBE 06 Teknik Özellikleri

Yüksek Güvenlikli ve Yangına Dayanıklı Çelik Para Kasaları Tüm Dünyada en çok Tercih edilen Kasalardan biridir.  Bu tür çelik kasalar Hem Yangına, Hem de Hırsızlığa Karşı Tam Koruma Sağlar. Dünyada Hırsızlığa Karşı Dayanıklığını Belirleyen Standart EN 1143 Standartına sahiptir. Bu Standart Kendi İçerisinde Güvenlik Sınıflarına Ayrılmıştır.(Grade 1- Grade 5).

Avrupa Birliği Ülkelerinde Sigorta Şirketleri Para Kasası Sigortası yaparken, bu Sertifikalara Sahip Para Kasaları, ait oldukları Güvenlik Sınıfına Göre belirlenmiş Limitlerle Sigortalarlar. Çelik Para kasası seçimi yaparken, ihtiyacımızı ve Güvenlik Risklerimizi Karşılayıp Karşılamadığını bilmenin En Kesin ve Güvenli Yolu, Uluslararası Standartlara göre Testlerden geçmiş Sertifikalı Kasa Satın almaktır.

GRADE SERTİFİKALI SBE 06 Uluslararası Sertifikaları

Bu Tür Çelik Para Kasaları Aşağıdaki Özelliklere Sahip Olmalıdır.

Avrupa Birliği Standardı EN 1143-1’e göre, ECB.S (European Certification Board.Security), LPCB (Loss Prevention Certification Board of UK), VdS of Germany, CNNP of France tarafından test edilmiş ve EN 1143-1 Grade 1 Sertifikası almıştır.

Bu Standart, Avrupa Sigorta Şirketleri tarafından 350.000 Sterlin değerinde Mücevherin Para Kasası içinde Sigortalanabileceği anlamına gelir. Güvenlik Dereceleri küçüldükçe bu rakamlar düşer. NT Fire 017 60 Paper Sertifikasına Sahiptir ve 1090 Derece Yangına Karşı 60 Dakika Yangın Güvenliği vardır.

EN 1143-1 Standardını Sağlayan Elektronik Şifreye sahiptir. Darbelere Karşı Tam güvenlik sağlayan Çelik Kasa Güçlü İç ve Dış Çelik Gövdenin içinde güçlendirilmiş Özel Eklemsiz Yekpare Çelik Bariyerler kullanılmıştır. Bu gövdenin ayrıca Darbelere Karşı Koruyan Cam Tuzaklar mevcuttur.

Kapakta da aynı özel bariyer materyaller bulunmakta ve Kilit Bölgeleri Ekstra Özel Katmanlarla korunmaktadır.

Para Kasası Kilitleme Özellikleri

C-S & G grubu II Kombo LAGARD Elektronik şifreli kilit standart olarak sunulmaktadır. Opsiyonel Manuel Anahtar Kilit’te istenebilir.

Çelik Kasa Sertifikalar

NT Fire 017-60 EN 1143-1 Grade I