0(216) 4 999 222
Sosyal Medya Hesaplarımız

SBE 03

Hırsızlık Sertifikalı SBE 03

Yüksek Güvenlikli Nakit Para Kasası [ SBE 03 ]

EN 1143-1 Grede 1 Sertifikalı Yüksek Güvenlikli Nakit Para Kasası Özellikleri

Hırsızlık Sertifikalı SBE 03 Ölçüleri
DIŞ ÖLÇÜLER
Yükseklik Genişlik Derinlik
845 mm 508 mm 582 mm
İÇ ÖLÇÜLER
Yükseklik Genişlik Derinlik
700 mm 363 mm 385 mm
DİĞER DETAYLAR
Ağırlık Hacim
400 kg 97 lt
HIRSIZLIK SERTİFİKALI SBE 03 TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Euro Grade 1

Grade 1  10.000 Euro sigortası ve 100.000 Euro mücehver sigortası var.

60 dakika yangına dayanıklıdır.

Yenilikçi kasalarımız hem yangın korumalı hem de hırsıza karşı yüksek korumalı olarak üretilmiştir.

EN 1143-1 Avrupa standartlarına uygun bir koruması ve ECB*S hırsıza karşı sertifikası vardır. 

  • S60 P sınıfındaki Eaglesafe EUROGRADE kasaları; NT FİRE tarafından 1 saat boyunca kağıtları koruma olarak onay almıştır.
  • Kasa ların yeni birleşenleri; yangına dayanıklı, hırsız korunaklı metaryel bariyerlerle kaplıdır.
  • Üç taraftan sert çelik cıvatalarla inşa edilmiştir.
  • Buna ilaveten ek güvenlik için, Eaglesafe EUROGRADE hırsıza karşı etkin bir anti sondaj kaplama yapmıştır. Kaplamalar özel olarak dizayn edilmiş ve manganez kaplı T 200 * karbit Grade 1 çelikle yapılmıştır.
  • Mekanik kilitler,  EN 1300 uyarlanınca A klass yada B klass yüksek güvenlikli  iki ana kilit olarak seçenekler sunulmuştur. (Opsiyonel) Elektronik şifreli kilitler daha fazla güvenlik sağlar ve izinsiz erişimi engeller.
  • Her model her türlü mekana uyumlu boyanabilir.
  • NT FİRE 017 sertifikalı, yangına karşı  1 saat boyunca dayanma gücüne
KİLİTLEME SEÇENEKLERİ

Bütün kilitler ECB*S tarafından test edilmiştir ve EN 1300 standartlarına göre sertifikalanmıştır. Yüksek güvenlikli Eaglesafe EUROGRADE kilitler ECB*S tarafından klass B ile sertifikalanmıştır.

YANGIN TESTİ

Eaglesafe EUROGRADE çelik kasa, Avrupa NT FİRE 60 P sınıfında yangın korumaya en dayanıklı  olarak ispatlanmıştır. İçinde evrakları 1 saate kadar yangından muhafaza eder. Bu sertifika SP Kurulu tarafından ödüllendirilmiştir.

TEST PROSEDÜRLERİ

Kısım 1 : Çelik Kasa fırına yerleştirilir ve 1000 dereceye kadar 60 dakika ısıtılır ateşe dayanma  etkilerini ölçmek için

Kısım 2 : Çelik Kasa fırından alınır ve soğutulur. Çelik Kasa açıldığında içindeki derecenin 150 dereceyi geçmediği görülür.

HIRSIZLIĞA KARŞI TEST

Eaglesafe EUROGRADE çelik kasa ECB *S  Avrupa Grade 1  hırsızlık koruması için Avrupa Standart EN 1143-1 ile onaylanmıştır. Saldırı araçları Sovereign Elite kasalarının resistanslarını ölçmek için kullanıldı. Oksijen kaynakları ve termal matkaplar kullanıldı.

Mekanizma

Para Kasaları nda bağlı yardımcı anahtarlı kilit ateşli saldırılara karşı uzağa ve gelişigüzel yerleştirilen “çapraz kilitleme” veya tekrar kilitlemeli ve termal kablolu opsiyonel yüksek güvenlikli kırılan camlı bir kilitleme mekanizması ile donatılmıştır.
Aletlerle, ateşle veya patlayıcılarla bir saldırı durumunda cam yüksek düzeydeki kırılma özelliği sayesinde parçalanacaktır.
Camdan olan yeniden kilitleyiciyi kullanmak üst düzey güvenlik koruması sağlayarak toplam 2 değişik yerinden kilitlenecektir.

Nakit Para Kasası SBE 03 PDF