0(216) 4 999 222
Sosyal Medya Hesaplarımız

Modüler Kasa Daire Odası [ Ul Class I ]

Modüler Kasa Daire Odası Ul Class I

Modüler Kasa Daire Odası Ul Class I Ölçüleri
DIŞ ÖLÇÜLER
Yükseklik Genişlik Derinlik
0 mm 0 mm 0 mm
İÇ ÖLÇÜLER
Yükseklik Genişlik Derinlik
0 mm 0 mm 0 mm
DİĞER DETAYLAR
Ağırlık Hacim
– kg – lt
Modüler Kasa Daire Odası Ul Class I AÇIKLAMA

Modüler Kasa Odaları
Üretim Paneller  yüksek yoğunluklu özel çimento karışımından üretilmiştir ve sertifikalandırılmıştır. Bu yapı, çinko kaplanmış çerçeve içinde çubuk ve çelik liflerle takviyelenmiştir. Paneller 30,000 psi üzerindeki sert baskıyla test edilmiştir. Bu durum, modüler yapıyı, diğer çelik kasa odası yapılara göre 10 kat daha fazla güçlü hale getirmiştir. Ayrıca modüler kasa odaları, delme, kesme, darbeyle açma gibi hırsızlık girişimlerine karşı dayanıklıdır.

Modüler Kasa Daire Odası Montajı
NamiSafe modüler kasa odaları, temiz ve kolay montajlanması sebebiyle birçok iş alanında tercih edilmektedir. Paneller montajlama yapılacak alana getirildikten sonra 3 veya daha az günde hazır hale gelmektedir. Bu durum haftalarca çimentonun kuruması vb gibi durumları ortadan kaldırmaktadır. UL standartlarında ve aşamalarına hakim olan deneyimli teknik ekibimiz panelleri yerleştirmektedir. Bu sayede deprem ve hırsızlık gibi etkenler ortadan kalkmaktadır.
NamiSafe modüler kasa odaları hiçbir zaman eskimemektedir. Kolaylıkla başka bölgelere tasışnabilmektedir.
NamiSafe prefabrik modüler kasa odaları UL tarafından test edilip onaylanmıştır.

Tasarım
Standart ölçüde paneller herhangi ölçüde kasa daire kapısıyla birlikte olabilir. Paneller daha sonra güçlendirilebilir ve kasa daire kapısıyla uyumlu hale getirilebilir. NamiSafe kasa daire UL 608M 1, 2, 3 standartlarında üretilmektedir. Paneller ve kasa daire kapısının montaj laması sismik detektörlerle olmaktadır. Her iki tarafından kaynaklanan panellerin her yeri sistim detektörler yardımıyla inşa edilir.

Modüler Kasa Daire Odası Ul Class I Pdf