0(216) 4 999 222
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kasa Daire Kapısı [ UL Class III ]

Kasa Daire Kapısı UL Class III
Kasa Daire Kapısı UL Class III Ölçüleri
DIŞ ÖLÇÜLER
Yükseklik Genişlik Derinlik
2150 mm 1350 mm 450 mm
İÇ ÖLÇÜLER
Yükseklik Genişlik Derinlik
1981 mm 914 mm 450 mm
DİĞER DETAYLAR
Ağırlık Hacim
1997 kg 0 lt
Kasa Daire Kapısı UL Class III Açıklama

Dünyadaki en yüksek güvenlikli ve en şık kasa daire kapıları !!!

Paslanmaz Çelik Yüzey Metal yüzeyin her yeri; Pik döküm tam boy kilitleme barı, kapı kenarları, pervaz bölgesi ve kapının ana bileşenleri paslanmaz çelikten imal olmuştur. Klasik banka kasa daire kapı modelleri ayarlanabilir kapı menteşeleri, tek bir dokunuşla açılıp kapanabilen, kapıyı mükemmel bir şekilde çalışan, sürtünmeye karşı hassas konik rulmanlara sahiptir.

Banka kasa kapılarının geniş açılı açılma 180 derecelik’lik açılışa sahip ve eğişi tamamen düz olup, insanların ve arabaların, güvenli-rahat bir şekilde kullanmasına olanak sağlar.

Lüks Parmaklıklar Klasik standart parmaklıklar, paslanmaz çelik ızgaraya sahiptir.
Kasa daire kapıları anahtar operasyonunu, paslanmaz çelik bar ile sağlamaktadır.

Yeni geliştirilen kasa daire kapıları, hafif ve basit tasarımla Maksimum Güvenliği sağlamaktadır.

Kuvvetlendirilmiş özel duvar metaryeller ile ve elmas uçlu kesicilere karşı tam dayanıklı olarak üretilmiştir.

*UL ya da ECBS güvenlik standartlarına uygun olmayan kasa daire kapıları, hiç bir güvenlik şartını garanti edemez ve kabul edilmezler.

Bankalar, kuyumcular, mücevher mağazaları, döviz büroları, ve şirket merkezlerindeki kasa dairelerinin duvar ve kapıları mutlaka güvenlik testlerinden geçmiş ve uluslararası geçerli standartlara göre üretilmiş olmalıdır.

STB zaman ayarlayıcısı(Kapının şifresini ve anahtarına sahip olsanız bile kesinlikle açılamayan zaman ayarlayıcı)  İsviçre yapımı STB LCD zamanlayıcı, serbest zaman ayarlayıcıdır ve 1 dakikadan daha az toleranslıdır.

Acil durumlarda, ayarları iptal edilir. Maksimum ayar zamanı 299 saattir.

Mekanik kilitleme seti 3 setinden 2 tanesinin açık olması, kilitli olan bütün kombinasyonu açmak için yeterlidir. Herhangi bir olumsuz olay karşısında, 3. kilit sistemi açmak için uygun duruma gelecektir. Bütün kilit kombinasyonları ve ürünler UL tarafından sertifikalanmış ve UL logosuyla garanti altına alınmıştır. ACİL HAVALANDIRMA SİSTEMİ İnsanlar kasa daire kapısını kapattığı zaman, kasanın içinde bulunun özel noktayı el yordamıyla itmek gerekir, sistem ise aşağıdaki gibi çalışır; 1. Elektrikli fan temiz hava almak için çalışmaya başlar 2. Alarm sistemini açın 3. Dışarıdan yardım için iletişime geçin Bütün kasa daire kapısı modelleri zorlu UL testinden geçmiştir ve bu durum UL logosuyla garantilenmiştir. Kasa daire kapıları bankaların haricinde yük vagonları, fabrika ve gibi yerlerde ya da müşterinin isteği üzerine özel binalarda kullanılabilir.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

UL’nin testinden geçmiş ve UL Class 3  sertifikasını almıştır.

Zaman ayarlı kilit kilitler 240 saat için ayarlanabilir.

Geniş ölçekli kilitler 3 grup halinde kullanılır, 2 grup kasa kapısını açmak için yeterlidir. Bu kilitlerin ölçüleri; uzunluk: 114 mm, genişlik: 85.5 mm, yükseklik 50 mm.

İki grup kilitleme sistemi, 8 mm cam ve geliştirilmiş ısı iletkenlik aracına sahiptir. Ölçüleri; 300 mm uzunluğunda 8 mm güçlendirilmiş cam, genişlik 240 mm, kalınlık 8 mm.

Anti-kilitleme cihaz hatası: Bu cihaz kasanın kilitlenmediğini gösterir.

Acil havalandırma sistemi (110 ya da 220 v) cihaz ile elektrik alanından beslenir (teslimata dahildir).

Sıra-kilit bar ve paslanmaz çelik kaplama içeren, dikey menshuan kalınlığı 50 mm’dir.

Geniş ayarlanabilir süspansiyon menteşe: vida fiksasyonu içinde karbon çelik kullanılır.

Kapı takozu çarpışmaları engeller.

Süper güçlü kapılar, manganez alaşım ve SCM ultra yüksek performanslı kompozit malzemelerden oluşur ( çelik kadife içerir), dolgu macunu malzemeleri güvenliği ve yangından korunmayı sağlar.

Kasa daire kapısının yüzeyi SUS # 304 paslanmaz çelik levhadır. STB ZAMANLAYICI İsviçre yapımı STB LCD zamanlayıcı, serbest zaman ayarlayıcı ve 1 dakikadan daha az toleranslıdır. Acil durumlarda, ayarlar iptal edilir. Maksimum ayar zamanı 299 saattir.

KOMBİNASYON KİLİT

Kasa daire kapısı içindedir. ACİL HAVALANDIRMA SİSTEMİ İnsanlar kasa daire kapısını kapattığı zaman, kasanın içinde bulunun özel noktanın el yordamıyla itmek gerekir, sistem aşağıdaki gibi çalışır;

1. Elektrikli fan temiz hava için çalışmaya başlar

2. Alarm sistemini açın 3. Dışarıdan yardım için iletişime geçin

4. Kasa daire kapısı içinde ve fiyatlara dahildir.

Optional Architrave Panels Opsiyonel Sütun Başlığı Panelleri Klasik kapıların ekstra geniş paslanmaz çetin sütun başlıkları, geleneksel kullanılan panellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

Kapsamlı bir görünüşün arzu edilmesi halinde, paslanmaz çelik sütun başlığı panelleri kullanılmaktadır.

Kasa Daire Kapısı UL Class III