0(216) 4 999 222
Sosyal Medya Hesaplarımız
Otel Kasa K 25

 

Otel Kasa K 25 ÖLÇÜLERİ
DIŞ ÖLÇÜLER
Yükseklik Genişlik Derinlik
250 mm 350 mm 250 mm
İÇ ÖLÇÜLER
Yükseklik Genişlik Derinlik
240 mm 340 mm 230 mm
DİĞER DETAYLAR
Ağırlık Hacim
7.5 kg – lt
Yarı Otomatik Otel Kasası Genel Özellikler

Dijital Şifrenizi Programlamak İçin

  1. En az 3, en çok 8 basamaklı Şifre ile kullanılabilir.
  2. Kasanızı Açmak için Şifrenizi girip ve “A” tuşuna basmanız yeterlidir. Yeşil LED yandıktan sonra kolu çevirerek kapağı açın.
  3. Şifrenizi 3 kez yanlış girerseniz 20 saniye, 3 kez daha hata yaparsanız 5 dakika beklemek zorunda kalırsınız. Doğru şifreyi girdikten sonra 5 saniye içinde kolu çevirip kapağı açmalısınız. Kolu çevirmezseniz kasa tekrar kilitlenir ve tekrar Şifre girmeniz gerekir.
Pil Değiştirme Uyarısı

Piller zayıfladığında, kırmızı bir ışık sürekli yanarak sizi ikaz eder. Pil durumunu test etmek için “B” tuşuna basın. Eğer piller zayıfsa kırmızı ışık yanar. Hiçbirşey olmuyorsa piller iyi durumdadır. Elektronik sistem pillerin değiştirilmesini ikaz etmeye başladıktan sonra kasanızı 1 ya da 2 ay daha kullanabilirsiniz.

Acil Durumlarda

Eğer şifrenizi unutursanız ve kilitli kalırsa, kasanızla birlikte size teslim edilen anahtarları kullanmalısınız. Bunun için ön panelde bulunan küçük kapağı kaldırın. Kapağın altındaki anahtar yuvasına anahtarı yerleştirip sola doğru çevirin. Anahtar bu pozisyonda iken kapak kolunu çevirip kapağı açın. Bu yöntemle her durumda kasanızı açabilirseniz